Logga in
Bli medlem
Bli medlem

Kontakta oss

Sveriges Frisörföretagares Service AB

Besöksadress: Dalagatan 7

Postadress: Box 626, 10132 Stockholm

 

Tel: 08-87 04 30

Öppettider: Måndag - Torsdag 9:00 - 16:00, Fredag 9:00 - 15:00

Lunchöppet varje dag!

 

Vi som arbetar på huvudkontoret

Ted Gemzell
VD
Tel: 08-445 88 10
Mob: 073-522 88 28
ted.gemzell@frisor.se
Staffan Westman
Vice VD
Tel: 08- 445 88 03
Mob: 070-6579778
staffan.westman@frisor.se
Daniel Blomqvist
Kommersiell chef
Mob: 070-699 61 81
daniel.blomqvist@frisor.se
Wiveka Gillow
Marknadschef
Tel: 08-445 88 11
Mob: 070-686 58 11
wiveka.gillow@frisor.se
Cecilia Klösel Sällberg
Event och säljkoordinator
Mob: 073-522 88 18
cecilia.kloselsallberg@frisor.se
Thomas Francke
Jurist
Tel: 08-445 88 07
thomas.francke@frisor.se
Marika Grönroos
Administrativ koordinator
Tel: 08-445 88 02
marika.gronroos@frisor.se
Tanja Djordjevic
Administrativ koordinator
Tel: 08-445 88 01
tanja.djordjevic@frisor.se
Annette Fogelmark
Utbildningskoordinator
Tel: 08-445 88 13
annette.fogelmark@frisor.se
Lotta Linde
Utbildningskoordinator
Tel: 08-445 88 09
lotta.linde@frisor.se
Ulrika Emanuelsson
Frisörernas Yrkesnämnd
Tel: 08-557 602 90
ulrika.emanuelsson@frisor.se
Linnéa Wallin
Kommunikatör - Föräldraledig
Lisa Rosman
Kommunikatör och Redaktör för tidningen Frisör
Mob: 076-308 72 45
lisa.rosman@frisor.se

Förtroendevalda

Johan Hellström
Ordförande Riksstyrelsen
Mob: 0708 544 418
johan.hellstrom@bjornaxen.se
Marie Langwagen
Ledamot Riksstyrelsen
Tel: 0322-15900
Mob: 0730-553304
marie@no19.se
Anna Wilander
Ledamot Riksstyrelsen
Tel: 0250-40208
Mob: 070-6448279
wilander17@hotmail.com
Angelica Björk
Ledamot Riksstyrelsen
Therese Haleving
Ledamot Riksstyrelsen
Mob: 0736-743447
theresehaleving@gmail.com
Michael Agerbring
Ledamot Riksstyrelsen
Henric Sandberg
Ledamot Riksstyrelsen
Mari Lundmark
Ledamot Riksstyrelsen
Carina Nildalen
Ledamot Riksstyrelsen
carinsen.nildalen@gmail.com
Anki Wiklund
Internrevisor
Tel: 0703-634019
ankisfrisering@gmail.com
Heléne Karlsson
Internrevisor
Mob: 073-3121300
helene@salongetage.se
Eva B Andersson
Internrevisorsuppleant
Mob: 070-8123317
salong.saxess@gmail.com
Eva Moring
Internrevisorsuppleant
Tel: 08-7410074
Mob: 070-5425171
eva.moring@telia.com

Nomineringsråd

Winnie Lynbech
Ordförande i Nomineringsrådet
Victoria Monié
Nomineringskomitté
nominering@frisor.se
Erika Lydén
Suppleant
Eva Boije af Gennäs
Nomineringsråd
Sylvia Christiernin
Nomineringsråd
Linda Berg Holmlund
Nomineringsråd
Jenny Edvinsson
Nomineringsråd